سؤالی را خداوند در قرآن کرده، تکرار می‌کنم: (وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَى عَلَى اللَّـهِ کَذِبًا) [انعام/21] «کیست ستمکارتر از آن کس که بر خدا دروغ بسته» برادران روحانی که من مطمئنم بالاخره نور توحید روزی بر قلب شما خواهد تابید، آیا موقع آن نرسیده که از خواب غفلت و از زیر قرنها جهل و تعصب و خرافه بیدار شوید؟ می‌دانید که عده زیادی در ایران تنها با بیداری شما بیدار خواهند شد!

پرسش
سؤالی را خداوند در قرآن کرده، تکرار می‌کنم: (وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَى عَلَى اللَّـهِ کَذِبًا) [انعام/21] «کیست ستمکارتر از آن کس که بر خدا دروغ بسته» برادران روحانی عزیز و گرامی که من مطمئنم بالاخره نور توحید روزی بر قلب شما خواهد تابید، آیا موقع آن نرسیده که از خواب غفلت و از زیر قرنها جهل و تعصب و خرافه بیدار شوید؟ می‌دانید که عده زیادی در ایران تنها با بیداری شما بیدار خواهند شد! پس گناه گمراهی خود و دیگران را به دوش نکشید و اجازه دهید نور توحید بار دیگر بر این کشور بتابد و دست در دست مسلمانان منطقه بگذارید تا بار دیگر دنیا را فتح کنیم و تا بار دیگر آواز اسلام پشت دروازه های فلسطین و اروپا طنین انداز شود و اینبار نه با ارتش و جنگ که با نور دانش و عمل درست خود ما.
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
بسمه تعالی
السلام علیکم
از خداوند متعال هدایت گوینده این مطالب را خواهانیم.
آن‌ها هم با ترور و هم با انفجار و هم با دروغ‌پراکنی می‌خواهند نور اهل بیت (علیهم السلام) را خاموش کنند امّا خداوند حافظ آن است، و همواره پیشرفت می‌کند و ان شاء الله عالمگیر خواهد شد.
9466
مطرح شده توسط: فیاضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *