آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پرسش و پاسخ آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) اعتقادات آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) شبهات و دیگر پرسشها آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) سؤالی را خداوند در قرآن کرده،...

سؤالی را خداوند در قرآن کرده، تکرار می‌کنم: (وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَى عَلَى اللَّـهِ کَذِبًا) [انعام/۲۱] «کیست ستمکارتر از آن کس که بر خدا دروغ بسته» برادران روحانی عزیز و گرامی که من مطئنم بالاخره نور توحید روزی بر قلب شما خواهد تابید، آیا موقع آن نرسیده که از خواب غفلت و از زیر قرنها جهل و تعصب و خرافه بیدار شوید؟ می‌دانید که عده زیادی در ایران تنها با بیداری شما بیدار خواهند شد! پس گناه گمراهی خود و دیگران را به دوش نکشید و اجازه دهید نور توحید بار دیگر بر این کشور بتابد و دست در دست مسلمانان منطقه بگذارید تا بار دیگر دنیا را فتح کنیم و تا بار دیگر آواز اسلام پشت دروازه های فلسطین و اروپا طنین انداز شود و اینبار نه با ارتش و جنگ که با نور دانش و عمل درست خود ما.

تعداد بازدید: 4174    مطرح شده توسط: فیاضی  فیاضی
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
السلام علیکم
از خداوند متعال هدایت گوینده این مطالب را خواهانیم.
آن‌ها هم با ترور و هم با انفجار و هم با دروغ‌پراکنی می‌خواهند نور اهل بیت (علیهم السلام) را خاموش کنند امّا خداوند حافظ آن است، و همواره پیشرفت می‌کند و ان شاء الله عالمگیر خواهد شد.
9466


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com