جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پرسش و پاسخ آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) فاطمه زهرا (سلام الله علیها) آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) چرا حضرت علي عليه السلام در آن صحنه (زدن فاطمة الزهرا سلام الله علیها) هيچ واكنشی...

چرا حضرت علي عليه السلام در آن صحنه (زدن فاطمة الزهرا سلام الله علیها) هيچ واكنشی از خود نشان نداد؟
توضيح: در هيچ منبع تاريخی نيامده است كه حضرت علی در آن صحنه اقدامي نمايد؛ دست به شمشير برده و با قاتلان و مهاجمان درگير شود آيا واقعا علی عليه السلام اين‌گونه بود؟

تعداد بازدید: 4208    مطرح شده توسط: مریم اکبرپور  مریم اکبرپور
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
تمام آنچه منتشر شده از قبل مورد بحث قرار گرفته و پاسخ داده شده، با کمی مراجعه به کتب معلوم می‌شود. از جمله اینجانب در کتابی حمله دشمنان به خانه حضرت و آوردنِ آتش و هیزم را و سقط جنین را از منابع خود آن‌ها آورده‌ام، آن‌ها چون توان دفاع ندارند شبه‌افکنی می‌کنند تا اهل ایمان را از اصل مطلب منصرف نمایند و فکرها را مشغول کنند.
حضرت امیر علیه السلام در خانه بودند تا اکراه بر بیعت با ابوبکر نشوند، و فرمودند شما با من در غدیر خم بیعت کرده‌اید، بالاخره آمدند تا ایشان را به مسجد به جهت بیعت ببرند، و صدیقه طاهره (سلام الله علیها) خواستند مانع ورودشان به خانه شوند و شد آنچه که شد در چند لحظه، و حضرت را کِشان کِشان بردند.
خلاصه مطالعه کنید و تحقیق نمائید و دچار شبهات انحرافی نشوید.
9342


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com