آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)اخبار آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)اخبار دفتر معظم له آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پیام تشکر حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله العالی از عزاداران حسینی

پیام تشکر حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله العالی از عزاداران حسینی

حضرت آیت الله میلانی عصر سه شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ مصادف با ۱۲ محرم الحرام ۱۴۴۲ و در پایان جلسات مباحثی پیرامون واقعه عاشورا فرمودند:
بنده تشکر می‌کنم به قدر خودم و به سهم خودم از کسانی که در این ایام به هر نحوی که توانستند اقامه عزا کردند بر سیدالشهداء علیه السلام. بنده به سهم خودم از کسانی که در کوچه‌ها، خیابان‌ها، خانه‌ها، تکایا، حسینیه‌ها و در محافل دیگر حتی در ورزشگاه‌ها آمدند و مجلس برگزار کردند و یاد سیدالشهداء را زنده نگه داشتند، تشکر می‌کنم. این برکات گریه بر سیدالشهداء و اقامه عزا بر سیدالشهداء بر کسی مخفی نیست. چه در امور شخصیه جزئیه و چه در امور کلیه و عامه ما آثار و برکات این مجالس را دیده‌ایم. به برکت عزای سیدالشهداء چقدر مشکلات حل شده و چقدر گرفتاری‌ها برطرف شده است. خداوند متعال همه گرفتاری‌ها را از شیعیان اهل بیت علیهم السلام برطرف بفرماید. خداوند متعال به برکت سیدالشهداء همه این مشکلات را برطرف بفرماید. خداوند متعال به برکت سیدالشهداء بلاد شیعه را بالخصوص از شر اجانب محفوظ بدارد. خداوند متعال به برکت سیدالشهداء این بلایی را که پیدا شده (کرونا) و این مرضی که شایع شده و منتشر شده را به زودی برطرف بفرماید. خداوند متعال به برکت سیدالشهداء عزت، سربلندی و عظمت به شیعیان امیرالمؤمنین علیه السلام در هر جایی که هستند عنایت بفرماید، بالخصوص این کشور عزیز خودمان و کشور عراق و صلّی الله علی محمد وآله الطاهرین ولعنة الله علی اعدائهم اجمعین والحمد لله رب العالمین.

2020/09/04 12:47:09
پیام تشکر حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله العالی از عزاداران حسینی


Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com