آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله)
جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پرسش و پاسخ آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) حضرت صاحب الزمان (عجل الله فرجه الشریف) آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) آیا روایات زیر در مور ظهور در کتاب بحار الانوار موجود هستند؟
با تشکر
حضرت مهدی علیه...

آیا روایات زیر در مور ظهور در کتاب بحار الانوار موجود هستند؟
با تشکر
حضرت مهدی علیه السلام، شکم زنان آبستن را می‌شکافد. ) بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۸۹( امام زمان هر کس به بیست سالگی رسیده باشد و احکام دین را درست یاد نگرفته باشد میکشد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۸۲( امام زمان توبه نمی پذیرد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۳( بین امام زمان و عرب تنها شمشیر حاکم ا...ست. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۹( مهدی شش هزار نفر را از قریش و غلامان آنان را دست بسته گردن میزند. )) بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۹(حضرت مهدی هفتاد قبیله عرب را قتل عام میکند. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۳۳( امام زمان همه را با زور وادار به اسلام آوردن میکند و هر کس اسلام نیاورد را گردن میزنند. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۰( حضرت ولی العصر آنقدر مردم را میکشد تا جز دین محمد باقی نماند. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۲۹۱( از امام کاظم نقل شده است که او در شرق و غرب عالم هر کس مسلمان نشد را می‌کشد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۰(. از امام صادق )ع( نقل شده است که برای قیام قائم عجله نکنید که کار او جز شمشیر و مرگ نیست و او زیر سایه شمشیر حکومت می کند!. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۴( امام عصر، دوازده هزار لباس جنگی و سلاح جنگی را بین دوازده هزار نفر یاران خود توزیع میکند و به آنان میگوید هر کس این لباس را نداشت بکشید. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۷۷( ایشان علیه السلام، آنقدر می کشد که مردم می‌گویند: مهدی از آل محمد نیست وگر نه به مردم رحم می کرد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۴( از امام باقر )ع( می فرمایدکه مهدی آنقدر از مردم شهری که والی ایشان را کشته اند میکشد که کشتار حرّه )کشتار لشکر یزید از مردم مدینه( در مقایسه با آن هیچ است. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۲( کار مهدی جز کشتن نیست و از هیچ کس توبه نمیپذیرد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۳( امام زمان جز با شمشیر کاری انجام نمی‌دهد. )) بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۸۹(کار ایشان شمشیر است و اسارت. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۱۴( امام زمان چون قصاب که گوسفند می‌کشد، مردم را می‌کشد. ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۷(امام زمان فراریان و زخمیها را نیز می‌کشد ))بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵

تعداد بازدید: 33603    مطرح شده توسط: مهدی عزیزیان  مهدی عزیزیان
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
السلام علیکم
اسانید قسمی از روایات یاد شده مراجعه شد و معتبر نیستند، بقیّه هم باید بررسی شوند، و دلالت‌ها ملاحظه شود، و همه این قبیل روایات در صورت اعتبار سند با روایات عفو و مرحمت حضرت باید سنجیده گردد. آنچه مسلّم است اینکه حضرت حقّ قصاص دارند و کسانیکه در مقابلشان بایستند سرکوب خواهند شد تا حکومت عدل الهی در جهان مستقر گردد.
9444


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com