جستجو

بنام خدا
باسلام و تبریک سال نو خدمت جناب استاد و همکاران زحمت کش ان بزرگوار
به تازگی در مورد احکام نزدیکی زوجین به این یک سوال بر خوردام تمنا دارم اگر زحمت براتون نیست پاسخگوی آن سوالم باشید؛ البته لازم به ذکره این سوالات ممکنه برای هر زوجی مطرح... با سپاس الله یارتون
فرض سوالاتم:پوزش دارم
وقتیکه نزدیکی زوجین شروع شد و دخول صورت گرفت و بعداینکه زوجین همزمان ارضاء و خالی شدن، یعنی همزمان ببخشید منی مرد ریخت به درون التزن و ترشح نجس خود زن یا همون منی خود زن هم با رسیدن زن به حالت ارگاسم(اوج لذت جنسی)اومد و ریخت به داخل التش. و بعد که زوجین از هم جدا شدن و مرد رفت التشو با اب تطهیرکرد و زن نیز رفت منی مرد و ترشح نجس خودش که ریخته داخل التش پس داد بیرون لیکن برگردوند به خارج و بعد ادرار ام کرد و ظاهر التشو هم با اب شست و تطهیر کرد. و بعدگذشت مدتی هم (یک ربع یا یکیا... ساعت بعد) زن رفتحموم و غسل کرد.
با نگرش به این فرض واسم این سوال مطره:
متن سوال: میدانم داخل بدن انسان با وجود در بر داشتن انواع نجاست ها پاکه اما در فرض سوال، بفرماید این برداشت و استدال از نظر شرعی درسته؟ که همسرم به من میگه یا غلطه؟ لذا همسرم میگه: ببخشید وقتی زن رفت حموم غسل کرد . دیگه بعد غسل داخل الت زن به واسطه عمل غسل کردن معجزه آسا پاک میشه و عاری میشه از ذرات وتکه های منی مرد و ترشح نجس زن ؟، یا خیر این استدالال و برداشت همسرم نادرسته از نظر شرعی و عملا غسل کردن باعث بطرف کردن کامل ذرات و تکه های منی مرد و ترشح نجس زن، از داخل الت زن نمیشه و حتی بعد از غسل کردن زن هم احتمال داره منی مرد و ترشح نجس زن کاملا از داخل الت زن بطرف نشن و نهایتا بعد از غسل هم از الت زن خارج بشن و نشر کنن.؟

تعداد بازدید: 8742    مطرح شده توسط: علی جعفری  علی جعفری
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
السلام علیکم
اگر قبل از غسل بول کنند ذرّات خارج می‌شود و چنانچه بعد از غسل رطوبتی دیده شود محکوم به طهارت است.
8736


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com