جستجو
صفحه اصلی آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) پرسش و پاسخ آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) امامت آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) عصمت آیت الله سید علی حسینی میلانی (مد ظله) سلام علیکم 1-برخی معاندین مشابه...

سلام علیکم
1-برخی معاندین مشابه سووالاتی که پیرامون ازدواج پیغمبر مطرح میکنند را،درباره ی امام حسن مطرح کرده و بخاطر اینکه ایشان توسط همسرشان به شهادت رسیدند،نعوذبالله عصمت امام مجتبی علیه السلام را زیر سوال میبرند!!جواب حضرت عالی چیست!؟
2-میگویند حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام 70!!مرتبه ازدواج نموده و امیرالمونین در میدان شهر به اهالی مدینه گفته است به پسر من زن ندهید!!!!!این حرف از کجا درامده و آیا شما همچین قضیه ای را در کتب تاریخی و روایی دیده اید!؟
3-هنوز هم که هنوز است عده ای میگویند صلح امام حسن علیه السلام موجب خفتو خواری شیعه شد!!!و با طعنه میگویند از چنان پدری چنین پسری بعید بود!!!با توجه به اینکه حضرت اصلا ترسی از جنگ نداشتند و دلاوری ایشان در جمل ثابت است و اینکه ایشان اصلا برای جنگ با معایه حرکت کرده بودند که در ساباط آن قضایا رخ داد و ... چه جوابی به این جهال بدهیم!؟

تعداد بازدید: 4101    مطرح شده توسط: حسام سلحشور  حسام سلحشور
پاسخ
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله

بسمه تعالی
السلام علیکم
حضرت امام مجتبی علیه السلام از خمسه طیّبه که آیه تطهیر و آیه مباهله وغیر ذلک دلالت بر عصمتشان دارد می باشند، و احدی قادر بر انکار آن نمی باشد، و اما دو مطلب یاد شده را بزرگان در کتب متعرّض شده و در این خصوص محقّقین کتاب نوشته اند، مراجعه کنید به کتاب (صلح الحسن شیخ آل یس) و کتاب (حیاة الامام الحسن شیخ قرشی) و چقدر خوب است خودتان مطالعه داشته باشید بلکه قبل از شنیدن حرفهای معاندین حرفهای کتب خودی را دیده باشید. موفق باشید
8044


دانلود تصویر پاسخ

چاپ نمای پرینت
آیت الله سید علی حسینی میلانی مدظله
نصب تولبار سايت


کاربرانکاربران
Flag Counter
visitors by country counter
flag counter
دهکده وب - قرية الويب - w3village.com